Hakkımızda

5 bin kişilik üretim kapasitesiyle Kocaeli'nin en büyük, en güvenilir yemek fabrikası olan Mavi Köşe, Toplu yemek ve Catering hizmetleriyle 1919 yılından bu yana Kandıra merkezli Kocaeli bölgesine hizmet vermektedir.

 Firma

Mavi Köşe Firması, Kandıra ilçesine iki farklı yatırımda kazandıran firmadır. Kandıra ilçesinde Mavi Köşe Restoran ve Mavi Köşe Yemek Fabrikası olarak faaliyet göstermektedir.

içerisi

Yemek Fabrikamız,  bin metrekarelik kapalı alan olarak inşa edilmiştir. Tasarımı, modern gıda bandına uygun olarak yapılmış fabrikamızda, 90 personelimiz tarafından hazırlanan kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece yemeklerimiz,  20 araçlık dağıtım filomuz tarafından 10 bin müşterimize ulaştırılmaktadır. 

 

 

Kurulduğumuz günden bugüne, müşterilerimize verdiğimiz değer, ürettiğimiz kaliteli ve lezzetli yemekler, uzman ekibimiz, dünya standartlarındaki teknolojimiz, topluma ve çevreye karşı duyarlılığımız, Mavi Köşe’nin yemek sektörünün en önemli firmalarından biri haline gelmesini sağlamıştır. 

 

Mavi Köşe, yemeği bir sanat olarak gören, yemek pişirmekten ve paylaşmaktan keyif alan, birbirlerini ve işini seven insanların oluşturduğu büyük bir ailedir. Ailemizi oluşturan profesyonel yöneticiler, gıda mühendisleri, aşçılar ve çalışanlar, başarılarını aldıkları ulusal ve uluslar arası kalite belgeleri, sertifikalar ve ödüllerle kanıtlamışlardır.

'Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti' ilkesiyle hareket eden Mavi Köşe, yenilikçi vizyonu, dinamik yapısı, insana ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.